top of page

Konferencja "Jak założyć pierwszy biznes?"

10 stycznia 2020 r.

Zespół konferencyjny

Aleksandra Buchaj

Aleksandra Buchaj

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Założycielka RKAC Sp. z o. o.

Lubelska influencerka 

Studentka biologii UMCS

56949257_10155812281286152_8058606416899

Michał Kucharski

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Redaktor naczelny
"Na OFFowo"

Wieloletni Prezes PKN

Jakub Knurek

Jakub Knurek

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter

Start-upowiec

Doktorant UMLub

Członek honorowy PKN

Diana Berdak

Diana Berdak

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

Z-ca dyrektora MusicLovers.pl

Ogarniaczka kultury
zaangażowana społecznie

Rejestracja zamknięta

Case Study - RKAC

  • Strona RKAC
  • Facebook RKAC
  • LinkedIn RKAC
  • Instagram RKAC

Aleksandra Buchaj, prezes zarządu RKAC Sp. z o. o. opowie historię rozwoju spółki od momentu jej powstania jako start-up.

Z prelekcji Aleksandry dowiecie się m.in.:

  • jaki niesamowity przypadek stanął za rozpoczęciem zainteresowania tematem walki z kacem?

  • jak wyróżnić własny produkt na rynku?

  • co jest tajemnicą rozwoju i rozszerzania (seedowania) projektu?

  • jak walczyć z monopolem w wybranej branży?

Logo.png
IMG_E0108.JPG

RKAC to środek zapobiegający powstawaniu kaca. Jego skuteczność została określona w badaniach klinicznych na 96%, co plasuje go w światowej czołówce produktów na tym rynku. Zapotrzebowanie na skuteczny towar anty-kacowy znacząco rośnie w społeczeństwie europejskim. RKAC jest jedynym środkiem na polskim rynku, zawierającym substancje aktywne, przyspieszające metabolizm alkoholu. Firmie zaufało już ponad 20 000 klientów. 

W ramach wzajemnego zaufania spółka gwarantuje klientom 100% satysfakcji z produktu lub zwrot pieniędzy.

Marka RKAC jest obecnie jedną z najbardziej popularnych lubelskich marek z branży Food-Tech. W 2018 roku ostała ona zaproszona do udziału w programie akceleracyjnym NLAB, który ma na celu stworzenie strategii ekspansji międzynarodowej i prowadzenia biznesu w USA. Od maja 2019 roku start-up został przekształcony w spółkę i od tego momentu należy do platformy startowej IDEALIST.

Wszystkie informacje nt. produktu można znaleźć na stronie www.rkac.pl

Wykład "Aktywność w organizacjach studenckich UMCS"

Prowadzącymi wykład będą Michał Kucharski i Diana Berdak, którzy od wielu lat są ściśle związani z pracą na rzecz społeczności akademickiej Lublina. 

Diana to studentka III roku animacji kultury na UMCS, ale przede wszystkim spełniona wolontariuszka. Sama mówi o sobie per "ogarniaczka kultury". Miała okazję pracować w takich instytucjach jak Centrum Spotkania Kultur, Fundacja Teatrikon czy Teatr im. H. Ch. Andersena. Jej pasją jest fotografia, a umiejętności operatorskie (tzw. "fachowe oko") stanowi jej znak rozpoznawczy. Aktywnie pracuje w ramach PKN i jest wyróżniającą się postacią wśród nowej fali członków, działających w Kole.

Diana_i_Michał.jpg

 

Michał od 7 lat wspiera rozwój członków Politologicznego Koła Naukowego UMCS. Jego umiejętności przywódcze i retoryczne oraz pełne zaangażowanie w pracę na rzecz społeczności akademickiej zaowocowało sześcioma kadencjami oraz tytułem Prezesa XX-lecia przyznanego na tegorocznej Gali PKN. Jego zasługi dla dobrego imienia Uczelni zostały nagrodzone tytułem Najaktywniejszego Studenta UMCS na Kozienaliowej Gali Naukowca 2019. Obecnie studiuje Psychologię Biznesu i Przedsiębiorczości na KUL oraz przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej z Politologii na UMCS. Łączy wiedzę z zakresu psychologii, politologii marketingu i zarządzania. Hobbystycznie inwestuje na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Razem tworzą wspaniale uzupełniający się duet, który przedstawi najważniejsze aspekty życia studenckiego na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W swoich prelekcjach zaprezentują możliwości rozwoju zainteresowań w poszczególnych organizacjach studenckich oraz lokalnych instytucjach. Opowiedzą także o swoim najnowszym projekcie, kanale youtubowym "Na OFFowo".

 

 

 

W trakcie konferencji mowy gościnne wygłoszą także wyjątkowi goście na specjalne zaproszenie Politologicznego Koła Naukowego UMCS. Wśród nich będą przedstawiciele partnerów konferencji oraz Kamil Wroński, który przedstawi swoją drogę do statusu redaktora i dziennikarza, która wiodła przez Studenckie Dziennikarskie Koło Naukowe UMCS. Jesteśmy pewni, że świadectwo dane przez tego młodego, pełnego zapału i ambicji człowieka wprowadzi mnóstwo energii na scenę, dzięki czemu wszyscy słuchacze z uśmiechem na twarzach zakończą część wykładową konferencji.

Kamil Wroński.jpg
Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości

Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości

Szkolenie "Biznes przed 18"

Jakub Knurek to doktorant nauk farmaceutycznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, prowadzący pionierskie badania w zakresie nanotechnologii i metabolizmu komórkowego. Wyniki jego badań były publikowane w międzynarodowych czasopismach naukowych, a prelekcje, które wygłaszał wielokrotnie były nagradzane wyróżnieniami. Jako honorowy członek PKN i jeden z niewielu studentów w Lublinie rozwijających własny start-up, przekaże on wiedzę pozwalającą na budowę swojego biznesu przed 18. urodzinami i na przykładach znanych marek objaśni zasady obecnego rynku.

Będzie to opowieść o błędach, odpowiedzialności odwadze, do której prowadzący już teraz serdecznie zaprasza.

Szkolenie "Biznes przed 18" będzie składało się 5 modułów:

  1. Wprowadzenie do filozofii Lean StartUp

  2. Warsztat "Poznajmy nasze zalety" - zawiązanie interdyscyplinarnych zespołów

  3. Szkolenie z zakresu tworzenia modelu biznesowego - Bussiness Model Canvas

  4. Warsztat "Start-up w kwadrans" - budowa pomysłu na biznes

  5. Pitch - zaprezentowanie pomysłu przed audytorium

Realizacja szkolenia wpisuje się w rozwój personalny, więc niesie ze sobą korzyść samą w sobie. Żywimy głęboką nadzieję, że każdy członek warsztatów zbliży się dzięki nim do swojego życiowego celu

Udział w szkoleniu będzie potwierdzony indywidualnym certyfikatem dla każdego z uczestników, który wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

20 lat praktyki w politologii

Zgłoś swój pomysł!

Masz pomysł na wydarzenie naukowe, ale nie masz zespołu do jego realizacji? Pomożemy Ci zrealizować Twoje plany. Posiadamy rozległe kontakty w wielu środowiskach i służymy radą wszystkim osobom chcącym włączyć się w społeczność politologów. Pamiętaj, że czas się liczy! Nie czekaj, aż ktoś inny zrealizuje Twoje marzenie.

bottom of page